O nas

Historia Felis Manufaktury

Pasja, kreatywność, miłość do przedmiotów niepowtarzalnych. Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od choinkowej gwiazdki na szydełku. Nieudanej gwiazdki Potem było sporo kombinowania w trybie “nie wiem jak to się robi, ale bardzo bym chciała”, aż przyszło oświecenie i zrozumienie – Felis Manufaktura nauczyła się szydełkować i świat uległ przemianie! Wyszydełkować można wszystko, od płaskiej serwetki po trójwymiarowe maskotki dowolnego rozmiaru. Uszyć też można wszystko, a Manufaktura bardzo lubi również szycie. 🙂
W początkowym etapie rozwoju Felis Manufaktura skupiała się na działalności charytatywnej – tworzeniu przedmiotów na bazarki dla swojego domu tymczasowego dla kotów oraz dla zaprzyjaźnionych fundacji, co służyło zbieraniu funduszy na pomoc dla kotów. Ten etap wciąż jest aktualny, bo mimo przejścia w tryb komercyjny i założenia sklepiku internetowego, felismanufaktura.pl nadal chętnie wspiera rękodziełem organizacje działające na rzecz potrzebujących kotów.
Felis Manufaktura uwielbia miniaturki! Idealne na breloczki

Co tu znajdziesz, drogi Odwiedzający?

  • kolory
  • wzory
  • kreatywność
  • zabawki i akcesoria
  • elastyczne dopasowanie do Twojej wizji
  • pasję!

A skąd nazwa?

FELIS – jak felis silvestris/felis domestica – to symboliczny wyraz miłości do kotów;
MANUFAKTURA – bo wszystko jest tu ręcznie robione i niepowtarzalne.
słodkie wzory i kolory? Tak!
Mogłoby się wydawać, że życie kręci się tu wokół kotów, ale to nieprawda (no, może troszkę!), bo uwielbiamy również tworzyć akcesoria dla ludzi – nerki, plecaki, kocyki, breloczki i wiele innych. Jeśli masz inną wizję produktu, co do koloru, wzoru, wielkości – napisz do nas, jesteśmy elastyczni i uwielbiamy tworzyć. Daj się ponieść fantazji i nie bój się prosić o rzeczy niemożliwe – robimy je od ręki (a na cuda czeka się dwa tygodnie ;))

2 thoughts on “O nas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*